Ben je creatief in het communiceren over zingeving en het delen van je geloof? Ben je in staat kerk-zijn op nieuwe manieren vorm te geven en durf je daarbij ook fouten te maken? Houd je van aanpakken, samen met enthousiaste vrijwilligers? Dan zoeken we jou!
Wie zijn wij?
LichtDelen is als pioniersplek, naast drie kerkgemeenschappen, onderdeel van de protestantse wijkgemeente Den Haag-Zuidwest en heeft zich ontwikkeld tot een netwerk van betrokken mensen die op zoek zijn naar verbinding en zingeving. Samen geloven en doen is ons motto. Bekijk voor een impressie ook onze website: www.lichtdelen.nl.
Wie ben jij?
Je bent een enthousiaste netwerker en houdt van creatief experimenteren. Je herkent je in de christelijke waarden, en (Bijbel)verhalen vertellen en delen is je passie. Je hebt goede communicatieve vaardigheden en kunt goed samenwerken met een groep vrijwilligers. Je bent geordend, in staat prioriteiten te stellen en flexibel inzetbaar qua werktijden. Je hebt een theologische, agogische of anderszins relevante opleiding op hbo-niveau en kan verschillende werkvormen inzetten. Social media kent voor jou geen geheimen. Bij voorkeur ben je woonachtig in regio Den Haag.
Wat ga je doen?
Je onderhoudt contacten met deelnemers en legt nieuwe contacten in de wijk. Samen met vrijwilligers organiseer je activiteiten. Met het pioniersteam bouw je aan een geloofsgemeenschap en zorg je ook voor de praktische zaken.
Wat krijg jij?
Er staat een enthousiast pioniersteam klaar om samen met jou aan de slag te gaan. Daarnaast krijg je steun van de kerkenraad, de commissie Haags Pionieren en een pioniersbegeleider. Je krijgt een contract voor twee jaar met een proeftijd van een maand, in loondienst of als zzp’er. Je salaris en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de richtlijnen voor kerkelijk medewerkers binnen de Protestantse Kerk Nederland.
Interesse?
Solliciteren kan door je motivatie met CV uiterlijk 31 oktober op te sturen naar pioniersteamlid Rianne van Deursen, riannevandeursen@gmail.com, 06-45230256. Bij vragen kan je natuurlijk ook eerst even contact met haar opnemen.